Home » Gabinet podologiczny w Łodzi
Centrum Podologiczne w Łodzi na Zdrowiu podolog lodz

Gabinet podologiczny w Łodzi

Centrum Podologiczne w Łodzi jest jednym z pierwszych profesjonalnych gabinetów podologicznych w kraju i pionierem Podologii w Polsce. Nasza historia z Podologią zaczęła sie juz 30 lat temu. Przeprowadziliśmy tysiące skutecznych zabiegów i terapii podologicznych opartych na unikalnej wiedzy specjalistycznej. Oddaj swoje stopy w nasze doświadczenie ręce.

Nasz zespół

Magdalena Hafezi-Chojecka

mgr, właścicielka, dyplomowany podolog, B.Sc. medycyna komplementarna spec. podologia

Martyna Kowalczyk

fizjoterapeuta, kosmetolog, specjalista podolog

Marta Morawska

kosmetolog, specjalista podolog

Hanna Przycka

kosmetolog, specjalista podolog

Barbara Śmiałkowska

recepcja

Monika Maj

recepcja

Maja Peruga-Baran

asystent podologiczny

Inni o nas

Mój tata od kilku lat korzysta z usług Pani Magdaleny Hafezi-Chojeckiej. Za każdym razem spotykał się z profesjonalizmem oraz życzliwością ze strony Pani podolog. Stopy mojego Taty są w coraz lepszym stanie.

Jadwiga Burczyńska 

Centrum Podologiczne pomoże nawet najbardziej beznadziejnym przypadkom. Pani Magda uwolniła mnie od bólu nie raz i nie dwa. Niewielki zakres działań, ale świadomy i profesjonalny potrafi zdziałać cuda i sprawić, że życie znowu nabiera kolorów. Zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra pozwala na szeroki zakres leczenia stóp i paznokci. Od nadmiernej potliwości, po wrośnięte paznokcie, czy kurzajki. Juz po pierwszej konsultacji wiedziałam, ze wrócę tam ponownie. Od lat polecam ten gabinet wszystkim znajomym i rodzinie.

Danuta Olszewska

Od kilku lat uczęszczam na zabiegi do Centrum Podologicznego na Zdrowiu z których jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie z zastosowaniem sterylnego sprzętu dedykowanego dla jednego klienta. Sprzęt jest sprawny, stosowane są profesjonalne preparaty do leczenia ran i dezynfekcji skóry. Po zabiegu moje stopy są lekkie i nie odczuwam dolegliwości bólowych. Personel jest uprzejmy, kompetentny i zawsze służy dobrą radą.

Dr. Danuta Górecka-Turska

Pani Magdalena Hafezi-Chojecka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jest bardzo spokojną i milą osobą, która z wyrozumiałością i cierpliwością odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Informacje na temat mojej dolegliwości zostały mi przekazane w prosty i zrozumiały sposób. Z ogromna starannością i delikatnością zajęła się moim problemem i już po pierwszej wizycie widziałam znacząca poprawę a przede wszystkim czułam ulgę. Dodatkowo miałam poczucie bezpieczeństwa i pewność, że już po kilku wizytach problem zostanie zlikwidowany. Warto również zwrócić uwagę na wysoki standard obsługi klienta.

Joanna Pakulska

Blog

Haluks: Jak sobie pomóc z paluchem koślawym?

Paluch koślawy lub haluks - dlaczego powstaje i jak uniknąć skutków tej deformacji stóp? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Blog

10 najczęstszych błędów przy pielęgnacji stóp

Wielu naszych pacjentów cierpi z powodu problemów ze stopami, do których sami się przyczynili. Samodzielna pielęgnacja stóp w domu, aby nie zaszkodziła, wymaga przestrzegania pewnych reguł.

Czytaj dalej

Zadzwoń Napisz