Home » Bony podarunkowe

Bony podarunkowe

Podaruj naszą pomoc

Czy znasz kogoś, kto ma problemy ze stopami lub obciąża je szczególnie intensywnie pracą lub sportem?

Podaruj naszą pomoc i sprezentuj nasz Bon Podarunkowy. Dla stóp sportowych, stóp zmęczonych, zimnych, starszych stóp, młodych stóp, stóp dziecięcych, dla takich ze zbyt suchą skórą, dla spoconych, dla stóp chorych, bolących, stóp zdeformowanych, dla cierpiących z powodu wrastających paznokci, dla mało zadbanych, mało kochanych, lub zapomnianych… Zapewniamy, że naprawdę każda stopa poczuje się lepiej po wizycie u nas. 

Bon do nabycia w kwotach 70zł, 100zł, 140zł.

skontaktuj się z nami

Regulamin

Blog

9 sposobów na zimne stopy

Kiedy temperatura na zewnątrz spada, nasze stopy często zmieniają się w bryłki lodu. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy – w biurze, na przystanku autobusowym, a nawet w łóżku: chłód promieniuje od stóp, ogarniając całe nasze ciało.

Czytaj dalej

Blog

Czy lakier do paznokci może być przyczyną chorób i nadwagi?

Malujesz sobie paznokcie regularnie i nawet nie podejrzewasz, co tak naprawdę sobie na nie nakładasz? Nic dziwnego. Kolorowe buteleczki często nie posiadają żadnych etykiet ze składem.

Czytaj dalej

Blog

Haluks: Jak sobie pomóc z paluchem koślawym?

Paluch koślawy lub haluks - dlaczego powstaje i jak uniknąć skutków tej deformacji stóp? Na te oraz inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Blog

Jak właściwie zadbać o stopy dzieci?

Stopy dzieci są bardzo wrażliwe. Jak wesprzeć zdrowy rozwój dziecięcych stóp i uniknąć typowych błędów, pokazujemy w naszym artykule.

Czytaj dalej

Zadzwoń Napisz